KONST / Litografier / Färglitografi 10849004
nr 1084 9004
Färglitografi
signerad, 6/240, Fotbollsspelare (AIK), motivet: 36x54
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 23 januari 2017
kl 19:55:36
200 kr